FUTSAL DINAMO U11 (2009.)

Nastupaju: Vid Fabijanić, Luka Zlopaša, Ivan Vnučec, Jurica Šnidarić, Josip Purgar, Roko Čulina, Noa Juriša, Tin Škrinjarić, Vito Ivčić, Viktor Sudar, Filip Martinović

Trener: Dario Posarić, Melani Mihić

~

Rezultati:

Zagrebački nogometni savez – malonogometna liga

02.02.2020. 1.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Hrvatski Dragovoljac 7:0 (Malarić x2, Martinović, Bračić, Lalić, Stanzl, Papić)

02.02.2020. 2.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Zagreb 92 0:0

16.02.2020. 3.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Futsal škola Zagi 15:0 (Čulina x4, Martinović x4, Juriša x3, Šnidarić x2, Stanzl, Zlopaša)

16.02.2020. 4.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Uspinjača Gimka 3:3 (Škrinjarić x2, Bosek)

01.03.2020. 5.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Dubrava Tim Kabel 4:2 (Papić x2, Bračić, Koren)

01.03.2020. 6.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Sesvete 11:0 (Purgar x4, Čulina x3, Šnidarić x2, Juriša, Zlopaša)

~

Futsalito liga, NC Šalata

13.10.2019. 1.kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo – Gimka Malešnica Bijeli 8:2 (Purgar x2, Sudar, Fabijanić, Zlopaša, Škrinjarić, Čulina, Juriša)

10.11.2019. 2.kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo – OŠ Lovre Pl. Matačića 4:2 (Juriša, Purgar, Čulina x2)

10.11.2019. 3.kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo – Gimka SC Dubrava 14:0 (Juriša x2, Purgar x4, Čulina x2, Fabijanić, Škrinjarić x2, Ivčić, Zlopaša x2)

01.12.2019. 4. kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo 2009 – Futsal Dinamo 2010 6:1 (Purgar, Juriša, Sudar, Fabijanić x2, Čulina)

01.12.2019. 5. kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo – OŠ Savski gaj 15:0 (Purgar x3, Fabijanić x2, Škrinjarić x2, Juriša x2, Čulina x2, Šnidarić x2, Sudar, Ivčić)

19.01.2020. 6. kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo – OŠ Gustav Krklec 6:0 (Purgar x2, Škrinjarić x2, Čulina x2, Juriša, Šnidarić, Sudar, Fabijanić)

09.02.2020. 7. kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo – MNK Fotex Junajted 1:3 (Purgar)

08.03.2020. 8. kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo – OŠ Otok 12:0 (Čulina x5, Juriša x2, Škrinjarić x2, Fabijanić, Zlopaša, Ivčić)

~

Bumbar Kup Varaždin 23.02.2020.

1.kolo Futsal Dinamo – Međimurje Čakovec Žuti 1:0 (Purgar)

2.kolo Futsal Dinamo – Mala Subotica 4:0 (Čulina x2, Purgar, Škrinjarić)

3.kolo Futsal Dinamo – Varaždin Narančasti  2:1 (Purgar, Čulina)

1/32 finala Futsal Dinamo – NK Ivančica Narančasti 1:0 (Purgar)

1/16 finala Futsal Dinamo – Međimurje Čakovec Žuti 1:1* (Čulina) – penali

~

Božićni kup 21.12.2019.

Futsal Dinamo B

1.kolo Futsal Dinamo B – NK Sutla Laduč 5:0 (Bosek x4, Tomičić)

2.kolo Futsal Dinamo B – Lokomotiva 1 0:5

3.kolo Futsal Dinamo B – NK Garić 5:4 (Bosek x2, Tomičić, Sury, Malarić)

Osmina finala Futsal Dinamo B – NK Moslavina 1:4 (Bosek)

Uspjeh: 9.mjesto

~

Futsal Dinamo A

1.kolo Futsal Dinamo A – Slaven Belupo Plavi 6:0 (Fabijanić x2, Juriša, Čulina, Šnidarić, Zlopaša)

2.kolo Futsal Dinamo A – Gimka Dubrava 3:0 (Purgar x2, Čulina)

3.kolo Futsal Dinamo A – Lokomotiva 2 1:2 (Fabijanić)

Osmina finala Futsal Dinamo A – NK Gavran 3:0 (Purgar x2, Čulina)

Četvrtfinale Futsal Dinamo A – NK Lokomotiva 1 3:2 (Zlopaša x2, Čulina)

Polufinale Futsal Dinamo A – NK Maribor 2:2* (Purgar x2) – penali

Finale Futsal Dinamo A – MNK Uspinjača Gimka 1:1* (Šnidarić) – penali

Uspjeh: 2.mjesto

~