FUTSAL DINAMO U9 (2011./2012.)

Nastupaju: Luka Henc, Dominik Bukovac, Emanuel Pešt, Marko Vučković, Viktor Balen, Niko Krešić, Vito Marić, Fran Jelić, Tin Bajtal, Nikola Pećina, Vito Šverko, Ivan Benotić, Toma Kiš, Šimun Perić, Franjo Hržić, Vito Egić, Jan Hrnjak, Vinko Barović , Antonio Čuljak, Filip Jurjević, Marko Malarić, Petar Fabijanić, Roko Skorić

Treneri: Dominik Tadić, Melani Mihić

~

Rezultati:

Zagrebački nogometni savez – malonogometna liga

02.02.2020. 1.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Trešnjevka 4:2 (Skorić x2, Čuljak x2)

02.02.2020. 2.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Zagreb 92 4:1 (Skorić x2, Čuljak, Šverko)

16.02.2020. 3.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Futsal škola Zagi 3:5 (Krešić, Čuljak, Vučković)

16.02.2020. 4.kolo ZNS liga, Futsal Dinamo – Uspinjača Gimka 0:13

~

Futsalito liga, NC Šalata

Futsal Dinamo Megaton

01.12.2019. 1.kolo Futsalito liga, Gimka SC Dubrava 12 – Futsal Dinamo Megaton 5:1 (Čuljak)

01.12.2019. 2.kolo Futsalito liga, OŠ Gustav Krklec – Futsal Dinamo Megaton 0:3 (Čuljak x2, Malarić)

19.01.2020. 3.kolo Futsalito liga, Sopot – Futsal Dinamo Megaton 5:2 (Skorić x2)

~

Futsal Dinamo Jazbina

13.10.2019. 1.kolo Futsalito liga, Gimka SC Dubrava – Futsal Dinamo Jazbina 11 7:2 (Šverko, Henc)

27.10.2019. 2.kolo Futsalito liga, Uspinjača Gimka 11 – Futsal Dinamo 11 13:1 (Pešt)

10.11.2019. 3.kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo 11 – Uspinjača Gimka 12 1:4 (Pećina)

01.12.2019. 4.kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo 11 – Sopot 0:7

19.01.2020. 5.kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo 11 – Keglić 0:5

23.02.2020. 5.kolo Futsalito liga, Futsal Dinamo 11 – Gimka SC Dubrava 3:3 (Vučković x2, Šverko)

~

Božićni kup 21.12.2019.

Futsal Dinamo 2011

1.kolo Futsal Dinamo – MNK Uspinjača Gimka 0:7

2.kolo Futsal Dinamo – NK Kustošija 3:0 (Jurjević x3)

3.kolo Futsal Dinamo – NK Pregrada 3:0 (Čuljak x3)

Polufinale Futsal Dinamo – NK Lokomotiva 0:1

Treće mjesto Futsal Dinamo – NK Lokomotiva OŠ 0:0* – penali

Uspjeh: 3.mjesto

~

Futsal Dinamo 2012

Božićni kup 22.12.2019.

1.kolo Futsal Dinamo – GNK Dinamo 0:5

2.kolo Futsal Dinamo – NK Lokomotiva 0:4

3.kolo Futsal Dinamo – MNK Uspinjača Gimka 0:5

Razigravanje Futsal Dinamo – NK Rijeka 0:7