Dinamo danas u 17 sati gostuje u Omišu gdje će nastavak odličnog niza tražiti protiv trenutno prvoplasirane momčadi na tablici, Olmissuma.

Olmissum je u nevjerojatnoj formi. Ima čak šest pobjeda u nizu, od kojih je pet postignuto u proljetnom dijelu prvenstva što ih čini jedinom ekipom sa savršenim učinkom u nastavku. To im je donijelo i prvo mjesto na tablici. Njihova prednost nad Novim Vremenom iznosi bod, tako da će Omišani tražiti pobjedu nad Dinamom koja bi ih odvela na konkretnu prednost (4 boda) uoči posljednja tri kola.

Dinamo dolazi u Omiš s velikim očekivanjima. Uz današnjeg suparnika jedina smo momčad koja je neporažena u nastavku prvenstva, a sve je kulminiralo velikim slavljem nad Vrgorcem u prošlom kolu (7:3). Upravo se Vrgorac jučerašnjom pobjedom nad Universitasom izjednačio s nama na tablici, te oboje imamo po 20 bodova, uz našu prednost bolje gol-razlike. Danas imamo veliku priliku iskoristiti utakmicu viška i povećati si šanse za što bolji plasman uoči doigravanja.

Ove momčadi odigrale su dosad dvije službene utakmice, a u obje je uspješniji bio današnji domaćin. Olmissum je najprije svladao Modre u 6. kolu ove sezone, kada je iz Kutije odnio tri boda zahvaljujući 1:2 pobjedi u kojoj je strijelac za nas bio Kristian Čekol. Samo tri dana kasnije susreli smo se i u Omišu četvrtfinalu kupa Hrvatske, ali dva pogotka Prgometa nisu bila dovoljna za prolaz te smo opet upisali minimalni poraz (3:2).

Ova utakmica bit će i svojevrsna uvertira za veliki tjedan ispred nas. Naši vjerni Bad Blue Boysi slave svoj 34. rođendan, a idealna prilika za proslavu bit će domaća utakmica protiv Universitasa 14.03. u Sutinskim vrelima. Najbolja pozivnica za sve navijače nesumnjivo bi bila pobjeda i naši igrači će se bacati na glavu da je ostvare!