Futsal Dinamo je na jednom od najtežih gostovanja osvojio vrijedan bod u utakmici u kojoj je svaka momčad zabila čak 5 pogodaka. Iako na prvu ovo zvuči odlično, moramo napomenuti da smo poveli 3:0, ali su domaćini već do kraja poluvremena, na radost dupkom pune dvorane, izjednačili. U drugo poluvrijeme, za razliku od prvog, bolje je ušao Vrgorac, ali smo oba puta upsjeli nakon zaostatka izjednačiti, a pogodak za 5:5 u ulozi golmana igrača postigao je Hrvoje Penava. Moramo napomenuti da je sjajni Kristian Čekol još jednom dokazao kako je jedan od glavnih pogona ove momčadi zabivši hat-trick. Čestitamo dečkima na fantastičnoj borbenosti, a za vikend slijedi kup – i to već u petak!

Kako je derbi naših juniora otkazan za sljedeći vikend, okrećemo se mlađim kategorijama.

Futsal Dinamo 2007 je pobijedio i drugu utakmicu zaredom. Kako smo i najavili, dečki igraju sve bolje, a s 2:1 su ovaj put bili spretniji i sretniji protiv Zagija koji ih je prije nekoliko tjedana pobijedio u SD Megatonu u prijateljskoj utakmici. Ovom pobjedom dečki su skočili u gornji dio tablice gdje će se, nadamo se, i zadržati.

Futsal Dinamo 2009 je imao dvostruko kolo. Unatoč bolesti golmana Vnučeca, poznatog među prijateljima pod nadimkom Štrudla, naši dečki su pokazali karakter te u prvoj utakmici nakon zaostatka 2:0 preokrenuli potpuno igru na svoj mlin i pobijedili 4:2 OŠ Lovre Plemenitog Matačića.

U drugoj utakmici, već vidno zagrijani, naši dečki su zaigrali pravu ‘viktoriju’ na gol Gimke SC Dubrave 10 te čak i isprobali igru s golmanom igračem što je raritet u ovoj dobi. Ali nikad nije prerano za neke stvari. Visoka pobjeda je rezultat rada i zajedničke igre već drugu sezonu zaredom. Dečki su također prije utakmice dali podršku našem klubu u Vrgorcu (Vid Fabijanić) i zaželjeli golmanu Štrudli brz oporavak (Tin Škrinjarić).

Futsal Dinamo 2010 je protiv vodećeg MNK Fotex Junajteda, unatoč dobrom prvom poluvremenu i dvama pogocima Lukasa Lalića, upisao (pre)visok poraz. Dečki su nakon utakmice izjavili da na treningu moraju još bolje raditi, a prve dvije utakmice lige kao i prvih deset minuta već spomenute utakmice su dokaz kako je napredak vidljiv.

Futsal Dinamo 2011 je također igrao protiv vodeće momčadi, Uspinjače Gimke 12. Naši mali plavi su poveli pogotkom kapetana Antonija Čuljka i dugo držali dobar otpor pri rezultatu 1:1 i 1:2. Na kraju su dali sve karte u napad za bod ili tri, međutim, primili su još dva pogotka. Dečki su prikazali puno bolju igru od početka lige te vjerujemo da jedino što nedostaje još je uigranost kako bi bili puno kompetitivniji. Njihovi dani i pobjede, vjerujemo, dolaze uskoro.

Sljedeći vikend su na rasporedu kategorije koje su ovaj vikend mirovale, a o svemu više uskoro…