Odličan Dinamov vikend obilježili su seniori pobjedom kod vodećeg Olmissuma rezultatom 2:1 pogocima Grbića.

Glavna utakmica Škole Futsal Dinama se, naravno, odigravala u juniorskoj kategoriji. Futsal Dinamo je u prvoj utakmici finala regije Zapad Hrvatske malonogometne lige svladao Uspinjača Gimku s visokih 8:0, a ovaj vikend na rasporedu je bio uzvrat gdje smo bili gosti. Kao i u prvoj utakmici, dugo se čekalo na prvi pogodak. Ipak, nakon gotovo 14 minuta bez pogotka, Antonio Čičić je načeo mrežu Uspinjača Gimke i utakmica se zahuktala. U sljedećih nekoliko minuta do kraja poluvremena smo vidjeli još nekoliko golova i izmjena vodstva da bi se na poluvrijeme otišlo rezultatom 3:2 za nas pogotkom Jure Jakovljevića. U drugom poluvremenu je svaka momčad zabila još po pogodak i konačni rezultat je bio 4:3 za Futsal Dinamo. Posljednji naš gol, svoj 30. u prvenstvu, zabio je Toni Vučković koji je ujedno proglašen i najboljim strijelcem natjecanja. Futsal Dinamo je tako prvak regije Zapad HMNL za sezonu 2019./2020.! Čestitamo!

Kadeti su u subotu ugostili Jesenje. I dok smo u prvom dijelu utakmice se dobro držali te je Ervin Šaban dvaput zabijao za poravnjanje rezultata, opet nas je bodova koštalo nekoliko konstantnih lošijih minuta u drugom poluvremenu. Jesenje je slavilo rezultatom 7:3, a treći naš pogodak postigao je Mario Šoštarić.

Futsal Dinamo je bio vrlo aktivan u nedjelju na Futsalito ligi. Mlađi pioniri (U-13) poraženi su od najkvalitetnije momčadi lige, Uspinjača Gimke, rezultatom 6:1. Počasni pogodak postigao je Filip Gašparović.

U kategoriji limača (U-11) sudjelujemo s dvije momčadi, a obje su ostvarile vrhunske pobjede. Futsal Dinamo 2009 je pobijedio OŠ Otok s čak 12:0 gdje je s 5 pogodaka briljirao Roko Čulina. Futsal Dinamo 2010 je s 4:1 bio bolji od OŠ Gustav Krklec s 4:1, a strijelci su bili Papić, Stanzl, Lalić i Bosek.

U zagićima (U-9) također sudjelujemo s dvije momčadi; Megaton i Jazbina. Naši mališani su imali dosad najbolji vikend rezultatski. Futsal Dinamo Jazbina je s 5:1 pobijedio vršnjake te se, kao i kod Futsal Dinama 2010, u listu strielaca upisalo pet različitih igrača (Vučković, Šverko, Pećina, Pešt, Henc). Futsal Dinamo Megaton odigrao je pravi mali derbi zapadnog dijela grada s Gimkom Keglić. Iako smo bili bliže pobjedi, konačan rezultat je 2:2. Pogotke za nas su zabijali Marko Malarić i Šimun Perić.

Futsal Dinamo U-7 odigrao je posljednje kolo Zimske nogometne lige, a suparnik je bio NK Maksimir. Sveprisutni su mogli uživati u pravoj borbi na terenu i pobjedi najmanjih ‘dinamovaca’ rezultatom 2:1 kojom je osigurana medalja nakon naporne sezone. Matko Vuković je ponovno bio strijelac, a posebno veseli pogodak naše Tene Krešić. Zaslužena medalja oko vrata i osmijeh na licima naših mališana potkrijepljen je i pljeskom svih prisutnih.