Dinamove U-19 i U-17 kategorije upisale su uvjerljive pobjede u drugim kolima svojih prvenstava. U-19 ekipa je pobijedila Novi Marof u gostima za 6:1, a U-17 ekipa je u Zagrebu, kao gost, svladala vršnjake iz Uspinjače s 9:2.

Juniori su odigrali odličnu utakmicu u Marofu i već su do poluvremena napravili veliku prednost od 3:0 i došli na korak do pobjede. Mrežu domaćina načeo je najbolji igrač utakmice Dinko Veverec u 5. minuti utakmice.

Na 2:0 povisio je Mislav Krišto u 10, a na rezultat s kojim se otišlo na odmor postavio je Dominik Ruk. Dinamo bolje otvara i drugo poluvrijeme te su Veverec svojim drugim pogotkom u 24. i Antonio Prša u 25. riješili pitanje pobjednika.

Jedini pogodak za Novi Marof zabio je Ivan Sinković  u 27., a konačni rezultat postavio je Vito Gagulić u 36. Dinamova U-19 ekipa nakon dva kola ima maksimalnih šest bodova.

Nakon poraza u prvom kolu kod Novog Marofa, naši kadeti su u drugom kolu s uvjerljivih 9:2 nadvisili Uspinjaču kao gosti. Futsal Dinamo je već na poluvremenu imao veliku prednost od 4:0, a u nastavku utakmice dokrajčili su vršnjake iz Uspinjače s još pet pogodaka u mreži.