U prijateljskoj utakmici dvaju malonogometnih drugoligaša mogli su uživati navijači i igrači. Akteri ove utakmice (kako oni na terenu tako i oni na tribinama) pokazali su se u dobrom izdanju pred početak ligaškog natjecanja.

MNK Futsal Dinamo je u Sutinskim vrelima ugostio nekadašnje prvake Hrvatske, Potpićan te nakon dobre utakmice remizirao rezultatom 2:2. Pred početak dvoboja u Podsusedu BBB-i su napravili koreografiju s trakama i snažnim navijanjem igračima na terenu dali do znanja da žele pobjedu. Domaćin je dobro ušao u utakmicu i do vodstva stigao već u sedmoj minuti pogotkom Pavlovića. Taj se rezultat zadržao do 13. minute prvog poluvremena, kada Pećar poravnava rezultat na 1-1, unatoč dobrim prilikama s obje strane mreže su do kraja poluvremena mirovale.

Drugo poluvrijeme započelo je s puno aktivnijim i bržim Potpićanom, gosti su sve više prijetili vratima Futsal Dinama na kojima je vratar Škorić ima pune ruke posla. Potpuni preokret u utakmici dogodio se u 32. minuti kada Purgar pogađa vlastitu mrežu i gostima iz Istre donosi prednost. No, ipak igrači Dinama, nošeni snažnim navijanjem s tribina pet minuta kasnije poravnavaju rezultat na 2-2. Nakon dobre akcije u kojoj je Purgar „povaljao“ pola obrane gostiju Stipić iz blizine postiže pogodak. Igrači Futsal Dinama željni pobjede krenuli su još jače po pobjedonosni zgoditak, ali nisu ga uspjeli zabiti iako su imali dobrih prilika od kojih vrijedi istaknuti onu Pavlovića pred sam kraj susreta. Gosti iz Potpićana u zadnjim minutama utakmice iz igre vade vratara te u teren ubacuju svog najiskusnijeg pojedinca Patrika Drndića u ulozi igrača-vratara, kako bi u odličnoj atmosferi došli do pobjede, ali ni oni nisu ozbiljnije zaprijetili vratima Futsal Dinama.

Nakon sirene koja je označila kraj utakmice kroz dvoranu se zaorio snažan pljesak s tribina gledatelji su tako pozdravili obje ekipe te su ih nagradili za dobru igru prikazanu na terenu. Igrači obiju momčadi, treneri, sudci i delegat na kraju su imali samo riječi hvale za organizaciju i navijanje gledatelja. Utakmica je odigrana u fantastičnoj atmosferi pred više od 1300 navijača.

Futsal Dinamo: G. Škorić, Pavlović, Huzjak, Purgar, V. Škorić, Bešlić, Grgić, Stipić, Novačić, Pevec, Poljanec
Trener: Mate Čuljak

Potpićan 98 AD Tokić: Akrap, Hoxha, Bojkić, P. Drndić, Jasprica, Fejzić, Radosin, Hrvatin, Lukačić, Pećar, Kapun, K. Drndić
Trener: Dragan Ćubelić