Futsal Dinamo ostvario je prvu pobjedu sezone. Nošeni podrškom i hukom s tribina, naši dečki ponovno su pokazali karakter, preokrenuli rezultatski zaostatak i ostvarili važni trijumf koji će nas, nadamo se, vratiti na jedini kolosijek kojeg Dinamo poznaje – onaj pobjednički.

Prije sljedeće tekme koju igramo najvjerojatnije u petak u Splitu, donosimo vam prijedlog trojice igrača koji su po nama obilježili utakmicu protiv Uspinjače (4:2), a vas pozivamo da na našoj Facebook stranici glasujete za svojeg favorita i omogućite mu nagradu za Karlovačko igrača kola.

Hrvoje Penava – krećemo od zamjenika kapetana. U odsustvu Matije Đulvata, kapetansku traku nosi naš Peni, kojeg u prva tri kola nije baš išao gol, ali je u petak zabio za vodstvo naše momčadi. Uz gol, Penava se postavio kao vođa na terenu, plijenio je požrtvovnošću i odigrao je jednu jako dobru utakmicu.

Karlo Maloševac – mladi vratar krenuo je prvi puta od starta, u prvom dijelu gostima je skinuo dva „mrtvaca“ te je bio jedan od najzaslužnijih jer se na odmor otišlo s rezultatom 0:0. U nastavku je Maloševac nastavio s dobrim obranama te je zaslužio kandidaturu za igrača utakmice.

Vedran Matošević – nije zabio, ali je upisao dvije asistencije, Penavi za 1:0 i Mihovilu Prgometu za 2:2. Polivalentnog Vekija je bilo po cijelom terenu, odigrao je najbolju utakmicu ove sezone, a nadamo se kako će mu forma u nastavku sezone samo rasti.