Dinamo je pobjedom od 7:3 slavio protiv Universitasa čime je zaradio četvrto mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

U prvom poluvremenu gledali smo pravu avanturu, a do vodstva smo stigli u 18. minuti golom Kristijana Grbeše. Gosti su imali svoje šanse, ali je Karlo Maloševac sjajno zamijenio Hercega na našem golu i sačuvao mrežu u prvom dijelu.

U nastavku je Universitas šokirao Modre. U razmaku od dvije minute su nakon neshvatljivih grešaka Dinama golovima Ivora Šunjića, Ivana Tustonjića i Ivana Gotovca poveli s 3:1. Dinamo se probudio i napao iz sve snage, a to mu se ubrzo isplatilo. Jakov Mudronja je nakon visokog pritiska presjekao dodavanje golmanu i poslao ju direktno u mrežu, a u 33. minuti Hrvoje Penava je spretnom reakcijom poravnao rezultat.

Modri su dobili krila, i uskoro su preko sjajnog udarca Grbeše poveli. Isti igrač je u idućoj minuti ostvario hattrick, što je utakmicu dovelo u mirnije vode za nas. Gosti su de odlučili na igru s golmanom igračem. Universitas je postigao autogol za 6:3,, a Maloševac je u 37. minuti postigao zgoditak s gola na gol, što će posebno razveseliti naše navijače na idućem susretu. Svoj debi u seniorskom dresu upisao je i golman Borna Kušlan.

Unatoč visokoj pobjedi, utakmica je bila izrazito napeta, a gosti su pružili izuzetan otpor. Dinamo nastavlja svoju borbu za što bolju poziciju u doigravanju, a u idućem kolu gostujemo kod FC Splita.