Nakon što je prva momčad Dinama u petak pokazala svoju kvalitetu i obranila titulu osvajača Kupa Hrvatske (regija Sjever) protiv Rugvice slijedi susret juniora ta dva kluba. Prije Božića, juniori Futsal Dinama u srijedu će gostovati u Rugvici u sklopu 3. kolu I HMNL, nakon što su u prošlom kolu protiv zagrebačke Uspinjače na domaćem terenu u vrlo napetoj i zanimljivoj utakmici uspjeli u posljednjim sekundama doći do vrlo vrijednog boda (3:3). Utakmica 3. kola na rasporedu je u OŠ Rugvica s početkom u 21 sat.

Kadeti Modrih nakon poraza od Novog Marofa 3:1, jučer su na teškom gostovanju u NC Šalata na Velesajmu upisala novi poraz protiv gradskog rivala Nacionala s konačnim rezultatom 4:1, iako su na poluvrijeme otišli s minimalnim zaostatkom. Jedini strijelac za momčad Dinama bio je Domagoj Picak u 29. minuti susreta. Za protivničku momčad strijelci su bili Kopun, Čirjak, Brletić i Gudasić.

Nadamo se da će i juniori briljirati protiv Rugvice kao što je to učinila i prva momčad, i da će ostvariti novu pobjedu u natjecanju I HMNL za juniore.