Nažalost, Dinamo je nešto lošije ušao u utakmicu. Nakon pogreške Dinamove obrane, Guilherme je iskoristio priliku te poentirao pored Piplice na Dinamovom golu.

No gosti nisu mogli dugo odolijevati furioznom Dinamu. Nakon snažnog udarca Čekola kojeg je Primić obranio glavom, Dinamo je nastavio s pritiskom. Nakon oduzete lopte Filip Novak zabija svoj prvi gol u sezoni te vraća utakmicu u egal u 4. minuti.

Dvije minute kasnije, Kristijan Grbeša je sjajnom loptom pronašao Jakova Mudronju čiji prvi udarac brani Primić, no drugi završava u mreži za preokret i vodstvo Plavih!

Malo kasnije, Filip Novak izborio je šesterac za Futsal Dinamo, a Kristijan Grbeša poentirao za povećanje vodstva Plavih.

Vrijedi istaknuti kako smo do kraja poluvremena vidjeli nekoliko ozbiljnih prilika na obje strane. Toni Vučković je bio jako blizu pogotku, no ispriječila se vratnica. Opasan je bio i Davor Kanjuh, ali njegove udarce izvana ukrotio je Zoran Primić.

Duje Dragičević je provukao loptu kroz noge Novaku na sredini terena te izašao sam pred Piplicu, no siguran je bio vratar Plavih.

Futsal Dinamo je pucao čak tri deseterca zbog akumuliranih prekršaja, no nije iskoristio nijedan. Jednom je obranio Primić, a dvaput se ispriječila – vratnica.

S druge strane, Marko Gašpar je također pucao deseterac za Vrgorac, no siguran je bio Piplica.

Dinamo je na odmor otišao s rezultatom 3:1, no ostao je osjećaj da je prednost mogla biti i veća.

Bez obzira na vodstvo, Dinamo je jednako agresivno ušao u drugo poluvrijeme te zaprijetio preko Kanjuha i Čekola. S druge strane Piplica je odličnom reakcijom spriječio udarac Vrgorčana. Međutim, Piplica je konačno svladan u 23. minuti utakmice kada je Mate Marinović driblingom izbacio vratara Plavih te poentirao za smanjenje vodstva.

Netom prije sredine drugog poluvremena – Vrgorac je izjednačio. Marlon je izbio sam pred Piplicu te pogodio za još jedno izjednačenje na utakmici.

U narednih nekoliko minuta vidjeli smo čvrstu borbu na sredini terena gdje su obje ekipe proizvele nekoliko solidnih prilika – ali mreže su mirovale.

U 34. minuti vidjeli smo dvije prilike na obje strane. Svega minutu kasnije, nakon lošeg hvatanja Pipilice, lopta je pala Dušku Martincu u noge koji nije imao problema sa zabijanjem pogotka za novo vodstvo Vrgorca.

Minutu kasnije, nakon lijepe akcije, Čekol je pogodio vratnicu, a u tom trenutku Matija Đulvat se odlučio za igru s golmanom igračem. I isplatio se taj potez Dinamu. Malo više od minute prije kraja, Čekol je konačno pronašao put do mreže i izjednačio utakmicu u Domu sportova.

Dinamo je nastavio igru s golmanom igračem te krenuo po sva tri boda. Nažalost, opsada Vrgoračkog gola nije urodila još jednim golom te je utakmica nakon puno drame završila 4:4.

Čestitamo protivniku na odličnoj utakmici, a mi se okrećemo utakmici 8. kola 1.HMNL koja se igra sljedeću nedjelju. Putujemo u Pulu, po prvi put odigrati utakmicu protiv Futsal Pule.