Iza Dinamovih kadeta i juniora još je jedno kolo 2. HMNL Sjever. Kadeti su u 6. kolu očuvali svoj stopostotan učinak pobijedivši Petrinjčicu 5:2 na domaćem terenu. Juniori su nakon uspješnog prošlog kola otišli u goste MNK Novi Marof te u napetoj utakmici 7. kola izgubili od domaćina 3:2.

Kadeti nastavljaju u istom ritmu. Pobjeda za pobjedom i tako već šest kola. Ovoga su puta do pobjede došli bez kapetana Matea Mužara koji zbog ozljede nije igrao. Dinamo je protiv Petrinjčice poveo već u trećoj minuti pogotkom najboljeg strijelca lige, Frana Vukelića. Do kraja poluvremena više nije bilo pogodaka, ali smo ih u drugom vidjeli čak šest. U nastavku Dinamovu prednost povećava Ervin Ćatić, no vrlo brzo gosti dolaze do pogotka. Dinamove kadete to nije uznemirilo te su pogotcima Vukelića, Mislava Martinca i Mateja Martića, kojemu je to ujedno i prvijenac za Dinamo, otišli na velikih 5:1. Gosti su u 30. minuti uspjeli smanjiti rezultat na 5:2 drugim pogotkom Radoševića, a tim je rezultatom utakmica i završila. Sljedeću utakmicu nepobjedive kadete dočekuje posljednje plasirana momčad prvenstva, Nacional.

Iza juniora je još jedna tijesna utakmica u kojoj su naši dečki opet izvukli deblji kraj. Dinamo je u Novi Marof otišao bez nekoliko standardnih igrača. Trener Alen Jukić ove nedjelje nije mogao računati na Cvišića, Prpić-Bosanca i Tolića. Usprkos tome Dinamovci su uspjeli povesti pogotkom Romana Zobića, kojemu je ovo bila debitantska utakmica. No uz pomoć sudaca domaćin je izjednačio već nakon minute, pogotkom iz dosuđenog deseterca. Novi Marof je ubrzo i poveo, a u 22. minuti, pogotkom Dominika Mastena, otišao na dva razlike. Antonio Prša smanjio je Dinamov zaostatak, ali nažalost juniori nisu mogli više od toga. Usprkos porazu, moramo se osvrnuti na mladog Zobića koji je u svojem debiju odigrao odlično. Prvo je zabio za vodstvo, a zatim i asistirao Prši za drugi Dinamov pogodak. Dinamove kadete u 8. kolu čeka utakmica na domaćem terenu protiv Siscije, ali tu utakmicu će morati odigrati bez strijelca drugog pogotke Prše, koji je u Novom Marofu zaradio treći žuti karton.