U posljednjoj utakmici koju je naša momčad odigrala u 2019. godini izgubili smo od Uspinjače Gimke s minimalnih 0:1. Dvoboj se igrao u Kutiji šibica, a naši su u uvodnim minutama stvorili dvije dobre šanse koje nisu iskoristili Ivan Šulentić i Robert Grbić. No, nakon početnog pritiska Dinama, Uspinjača Gimka preuzela je konce igre te je do kraja poluvremena bila bolja momčad. Mario Herceg u nekoliko je navrata dobro intervenirao da bi u 17. Nikola Gudasić zabio jedini pogodak na utakmici na asistenciju Davida Mataje.

U nastavku su obje momčadi imale nekoliko dobrih prigoda za postizanje pogotka. U dva navrata Jakov Murdonja izbio je sam pred Marka Vukovića koji je branio odlično i sačuvao je svoju mrežu netaknutom. Na kraju, domaćini su stigli do zaslužene pobjede, a mi porazom zatvaramo 2019.

Okrećemo se božićnim blagdanima, redovnoj skupštini kluba i pripremama za proljetni dio sezone kojeg otvaramo u Zagrebu protiv prvaka Novog Vremena.