Hrvatska futsal reprezentacija od 17 sati igra polufinale Europskog prvenstva protiv Španjolske, nakon četrnaest godina Hrvatska je ponovno u borbi za povijesno finale.

Španjolci su u grupnoj fazi upisali sve tri pobjede, u prvoj utakmici slavili su s 4:1 protiv Slovenije, rezultatom 2:0 pobijedili su Bjelorusiju, a posljednjoj utakmici u grupi upisali su visoku 10:3 pobjedu protiv Belgije. U četvrtfinalu Španjolska je pobijedila Italiju rezultatom 4:0.

Borbu za finale najavio je Nikola Gudasić.

“Očekuje nas sigurno najteža utakmica do sada ali za takve trenutke svi živimo. Postavit ćemo se puni energije i samopouzdanja i idemo napasti finale Eura.”

Podsjetimo,utakmica se igra u Ljubljani, u Areni Stožice s početkom od 17 sati, a prijenos utakmice bit će dostupan na platformi VOYO.

Gudi i ostatku reprezentacije želimo puno sreće u polufinalu.

Iznad svih – Hrvatska!

Dinamo – to si ti!