Jakov Mudronja dobio je prvu nagradu za Poliklinika Milojević igrača utakmice u aktualnoj sezoni, u fotofinišu ‘svladao’ je Kristiana Čekola, a sada ćemo dobiti i drugog osvajača, nekog od dvojica Ante Piplica i Toni Vučković.
Ante Piplica jučer je potvrdio zašto je već s 21 godino dobio poziv za reprezentaciju Hrvatske. Nakon dominantnog prvog poluvremena naše momčadi, u nastavku utakmice Šibenčani su počeli prijetiti. Piplica je bio sjajan, s nekoliko pravovremenih istrčavanja, a onda i vrhunskih obrana Škugoru i Kneževiću, spriječio Funcute da zabiju gol i vrate se u utakmicu. S ovakvim nastupima Piplici se smiješi nastup na Euru 2022.

Ante Piplica – kandidat za Poliklinika MIlojević igrač utakmice protiv Šibenika 1983
Toni Vučković odigrao je svoju najbolju utakmicu u svetom dresu. Posebno je impresivan bio u prvih 10 minuta nakon kojih je Dinamo imao prednost od 3:0. U 4. je sjajnom reakcijom realizirao odbijanac nakon udarca Mužara, a onda je u preciznim prizemnim udarcem zabio za 3:0 na asistenciju drugog cimera, Jakova Mudronje. Brz, okomit, jak u duelu, Vučković iz utakmice u utakmicu izrasta u pravog igrača.

Toni Vučković – kandidat za Poliklinika MIlojević igrač utakmice protiv Šibenika 1983
Za najboljeg igrača utakmice protiv Šibenika možete glasati na našoj Facebook stranici, a izvještaj s utakmice pročitajte OVDJE.
Nakon što izaberemo Poliklinika Milojević igrača utakmice protiv Šibenika 1983 okrećemo se utakmici Futsal Dinamo – Novo Vrijeme koja se idući petak (15. studenog) igra u Domu sportova II s početkom u 18:15.