Futsal Dinamo upisao je drugi poraz u sezoni. Premda je vodio s 3:0, Vrgorac je uspio preokrenuti susret i odnijeti sva tri boda iz Kutije Šibica (3:4).

Sve je počelo za Modre kao iz bajke. Već u 2. minuti Davor Kanjuh zabio je gol, i to za novi "Karlovačko korner", koji omogućava svim navijačima da na idućem domaćem susretu protiv Alumnusa uzmu svoje besplatno Karlovačko, uz predočenje ulaznice s današnjegsusreta. Teško je pobrojiti sve što se dogodilo u prvih 6 minuta susreta – Danijel Dekanić i Mihovil Prgomet povećali su vodstvo i činilo se da marširamo prema pobjedi, dok smo istovremeno stegli obruč oko suparničkog gola, pogodili dvije vratnice i promašili još nekoliko sjajnih prilika.

Ipak, stara je nogometna lekcija da moraš primiti gol onda kad ga ne zabiješ. Golovima Duška Martinca gosti su u idućih pet minuta smanjili prednost na samo jedan gol. Imao je Dinamo još nekoliko šansi, ali na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 3:2.

Drugi dio počeo je na sličan način kao i prvi – Dinamo je dominirao, a najbolje šanse u tom periodu imao je Hrvoje Penava, ali je gostujući vratar Petar Erceg bio nerješiva enigma za našu momčad. Gosti su prijetili rijetko, ali efikasno. Igrala se 35. minuta kada je Vojko Pervan zabio za izjednačenje, a minutu prije kraja Martinac je novim, prekrasnim pogotkom ostvario totalni preokret. Pokušali smo do kraja susreta s golmanom igračem, ali najbolju šansu je u stativu "pretvorio" Vedran Matošević i hrabri Vrgorac odlazi kući s tri boda.

Zahvaljujemo svim navijačima koji su danas bili u Kutiji Šibica, zahvaljujemo i igračima na odličnoj predstavi, te gostima koji su lijepom gestom prije i nakon utakmice zaslužili najveće sportsko poštovanje.

Iduće kolo gostujemo u Krapini protiv Jesenja.