U posljednjem kolu regularnog dijela sezone uspjeli smo se u posljednjim trenucima utakmice spasiti poraza od Alumnusa. Iako smo na poluvremenu imali prednost od 2:1 u posljednje tri minute utakmice ušli smo sa zaostatkom 2:4. Na kraju, uspjeli smo uhvatiti bod, a mi se okrećemo doigravanju u kojem u četvrtfinalu igramo protiv Universitasa, a pobjednik tog dvoboja ići će na boljeg u susretu Olmissum – Square.

Danas biramo Poliklinika Milojević igrača utakmice protiv Alumnusa.

Davor Kanjuh odigrao je još jednu standardno dobru utakmicu u obrani. Hrvao se s najboljim strijelcem lige Dario Markićem cijelu utakmicu, iako mu je prijetila suspenzija pred doigravanje zbog dva žuta kartona. Uz to, krpao je cijelu utakmicu obrambene pogreške naših bekova.

Filip Novak zabio je svoj četvrti pogodak u prvoj pravoj seniorskoj sezoni. 14 sekundi prije kraja, zakucao je u rašlje i time spriječio povijesni poraz protiv Alumnusa. Nole je cijelu tekmu bio opasan prema naprijed, pogodio je i prečku te je bio siguran u igri s golmanom igračem.

Sada nam slijedi dvotjedna pauza, a protiv Universitasa igramo između 16. i 18. travnja u Zagrebu, dok se uzvrat igra između 23. i 25. travnja u Splitu. Potencijalna majstorica na rasporedu je 27. travnja.