Dragi članovi Futsal Dinama, ovim putem želimo vas pozvati na drugu Redovnu skupštinu Futsal Dinama u 2022. godini.

Skupština će se održati u petak, 30.12., s početkom u 19:30 na poznatoj lokaciji, u Pivani Zagrebačke pivovare (Ilica 222).

Na Skupštini mogu sudjelovati SVI članovi kluba, dok glasovanju za pojedinu točku dnevnog reda mogu pristupiti SVI punoljetni članovi kluba. Redovna skupština je događaj na kojeg su pozvani svi članovi kluba kako bi se iz prve ruke informirali o svim klupskim zbivanjima te na svoja pitanja dobili direktan odgovor od članova uprave.

Dnevni red prosinačke skupštine članova Futsal Dinama pronađite u nastavku ove objave, a na isti dan, s početkom u 18:30 u Župi sv. Barbare na Vrapču, održat će se i sveta misa zadušnica za jednog od osnivača Futsal Dinama, prvog trenera kluba i nikad prežaljenog prijatelja Matu Čuljka.

REDOVNA SKUPŠTINA FUTSAL DINAMA – DNEVNI RED:

  1. Izvještaj o sportskom dijelu kluba u prvom dijelu sezone 2022/2023
  2. Izvještaj o radu Škole futsala u prvom dijelu sezone 2022/2023
  3. Izvještaj o organizacijskom i logističkom segmentu u prvom dijelu sezone 2022/2023
  4. Izvještaj o članstvu u godini 2022.
  5. Predstavljanje Plana rada i financijskog plana za 2023. godinu i Upitnika o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za prethodnu godinu,
  6. Usvajanje Plana rada i financijskog plana za 2023. godinu i Upitnika o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za prethodnu godinu,
  7. Izvješće o obavljenim uslugama i aktivnostima organizatora volontiranja,
  8. Usvajanje izvješća o obavljenim uslugama i aktivnostima organizatora volontiranja,
  9. Izvješće o prijavama na javne natječaje i rezultatima istih.
  10. Razno

>>> Održana Redovna skupština Futsal Dinama poslije sezone 2021/2022

Više informacija o Skupštini kluba donosimo u narednim danima.

futsal dinamo redovna skupština 2022

Dinamo – to si ti!