Nakon što smo bili domaćini završnice Hrvatskog malonogometnog kupa, našem klubu pripala je čast da bude domaćin prve ikad završnice 1.HMNL za pioniore, također u organizaciji Hrvatskog nogometnog saveza. Osim toga, Futsal Dinamo bio je organizator i domaćin prvog izdanja međunarodnog Zagreb Five turnira koji se održao u dvije uzrasne kategorije za mlade igrače.

Osim što nam je bilo izrazito zadovoljstvo na nekoliko dana ugostiti buduće futsal zvijezde, drago nam je što su svi turniri prošli bez poteškoća te što su svi sudionici kući ponijeli lijepe dojmove.

futsal dinamo velika hvala

Prije nego što se zahvalimo svima koji su pomogli da cijeli trodnevni događaj prođe u najboljem redu, htjeli bi još jednom čestitati svim klubovima državne završnice 1.HMNL za pionire na uspjehu te na ponašanju za primjer. Zahvaljujemo se Hrvatskom nogometnom savezu, krovnom organizatoru turnira, na logističkoj podršci.

Čestitamo našim gostima iz Švedske, Norrköping Futsal Klubb na osvojenoj zlatnoj medalji, kao i MNK Uspinjača Gimka, MNK Bihać 1260, Futsal Školi Zagi i Futsal Aureliji na ostvarenom uspjehu i sudjelovanju na Zagreb Five U11 turniru.

Čestitamo i MNK Fotex Junajted, MNK Uspinjača Gimka, Futsal Školi Zagi, HMNK Vrgorac i Futsal Aureliji na sudjelovanju i borbi na Zagreb Five U13 turniru. Hvala vam svima na susretljivosti.

Hvala Zagrebačkom nogometnom savezu na podršci, a Hrvatskom nogometnom savezu na još jednom ukazanom povjerenju ove sezone.

Zahvaljujemo se svim sponzorima Futsal Dinama (Poliklinika MilojevićNikeSC Fair PlayProximum, Kapetanović sistemiAutocentar MalešnicaEdward BernaysFortis Labor, Monri PaymentsLuna Grafike Bad Blue Boys Fan Shopu) bez kojih ova manifestacija ne bi bila moguća u ovakvom obliku.

Dragi partneri – hvala vam od srca!

Zahvaljujemo se našim sponzorima Domino’s Pizza i PIK Vrbovcu, koji se pobrinuo da nitko od 300injak sudionika ne ostane gladan nijednog trenutka te djelatnicima restorana Stara Pongra koji su nam sve to servirali.

hvala velika futsal dinamo

Hvala partnerima iz Jamnice i Toco Fruit & Veggie sokova koji su bili zaduženi za okrjepu mladih sportaša.

Hvala firmi Agrovir što su svim igračima omogućili zdravi obrok u vidu banana tijekom sva tri dana loptanja u Domu sportova.

Zahvaljujemo se našim fotografima Ivanu BrajkovićuSandri Novaković Milašinčić i Vigoru Klaiću na odličnim fotkama te Ivanu Soboti na vođenju trodnevnog programa za mikrofonom i sjajnom glazbenom kulisom.

Zahvaljujemo se gospodinu Tončiju Prgometu koji nam je sa svojim vrijednim timom omogućio prijenos uživo svih utakmica posljednjeg dana sva tri turnira.

Zahvaljujemo se Ustanovi za upravljanje sportskim objektima te osoblju Doma sportova koji su nam još jednom izašli ususret pri organizaciji događaja uoči, tijekom i nakon turnira. Hvala Ivanu Marenčiću koji je opet volonterski postavio naljepnice na parket. Hvala Memorijalu Mario Babić koji nam je ustupio razglas za Dvoranu 3.

Hvala Šesnić & Turković na dizajnu fenomenalnog logotipa za Zagreb Five turnir, a Masaprintu na tisku u rekordnom roku.

Zahvaljujemo se Hotelu Aristos, Hotelu Laguna i Hotelu Grand Casino Admiral za vrhunska smještajna rješenja, kao i BTravel agenciji koja nas je riješila svih problema u vezi organizacije putovanja.

Hvala Hrvatskom teqball savezu koji nam je omogućio stol za teqball u hodniku dvorane te razbibrigu za igrače između utakmica.

Na kraju, od srca se zahvaljujemo vojski volontera Futsal Dinama koja je i ovaj put dokazala da im nema ravnih. Hvala vam što ste još jednom izdvojili svoje vrijeme za naš klub i što ste nam svojim angažmanom obasjali obraz kao nebrojeno puta dosad.

Dinamo – to si ti!