Navijači Dinama dugo će pamtiti pobjedu protiv Squarea u petom kolu prvenstva. Bila je to tekma koju neće brzo zaboraviti svi prisutni u dvorani, a koju je Dinamo dobio u infarktnoj završnici. Nakon što su se golovi izmijenjivali kao na filmskoj traci, Dinamo je pobijedio golom Kanjuha u predzadnjoj sekundi utakmice.

Upravo je dvojac Kanjuh – Grbeša nosio Plave tijekom cijele utakmice, a naš je reprezentativni ljevak zabio četiri komada u mrežu Primića. Tri mu je puta asistirao Kanjuh, dok je naš šesti gol na utakmici zabio na dodavanje Penave. Gosti su se tijekom čitavog dvoboja vraćali u utakmicu, iako ih je na par minuta šokiralo ekspresno 2:0 vodstvo Dinama iz pete minute. Prvo je Đuraš smanjio na 2:1, da bi u 15. minuti Rezo izjednačio. Krajem prvog poluvremena Plavi su poveli golom sjajnog Grbeše, te se s 3:2 otišlo na odmor.

Da se Dinamo ne bi uspavao, kapetan Gospara Cvjetković početkom nastavka zabija za 3:3. Povratnik u momčad Matej Horvat iz polukontre postiže zgoditak za 4:3, a nedugo zatim Grbeša tjera Bevandu na pogrešku te igrač gostiju zabija u vlastitu mrežu za 5:3 vodstvo Plavih. Međutim, igrači Marinka Mavrovića pokazuju karakter, te se nakon minute odmora vraćaju u egal. Prvo smanjuju na 5:4, a onda i njihov najbolji strijelac Micevski poravnava na 5:5.

Naš fenomenalni Grbeša vraća Plave u prednost minutu i pol do kraja, te su svi Dinamovci na tribinama već krenuli sa slavljem. Ipak, nešto se pitalo i goste, koji se nisu predavali do samog kraja. Odlučili su se za riskantnu igru s vratarom-igračem. To im se isplatilo 10 sekundi do kraja, kad sjajni Micevski opet pronalazi Bešlićevu mrežu za 6:6. Sve nakon toga je povijest…

Dinamo je izborio aut oko 10 metar od gola Squarea. Kapetan Đulvat odabrao je jednostavnu kombinaciju, dvostruki blok za Kanjuha, koji na asistenciju Grbeše pogađa sekundu do kraja za eksploziju radosti na tribinama. Dubrovčani su na koncu pokušali udarcem s centra igrališta, ali uzalud. Uslijedilo je zajedničko slavlje igrača i navijača na tribinama, uz pjesmu koja je potrajala par desetaka minuta. Naravno, kao i mnogo puta do sada, u zadnjih par nezaboravnih minuta, igračima su snagu dali oni koji su uvijek tu uz njih. Navijači su i ovog puta Dinamovce doveli do pobjede, uz pjesmu koja će se urezati u sjećanje svim svjedocima večerašnjeg dvoboja: