12. kolo 1. HMNL
15.02.2020. | 20:00:00 | Zagreb
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
13. kolo 1. HMNL
22.02.2020. | 20:00:00 | Šibenik
Crnica
Futsal Dinamo
14. kolo 1. HMNL
29.02.2020. | 20:00:00 | Zagreb
Futsal Dinamo
Vrgorac
15. kolo 1. HMNL
07.03.2020. | 20:00:00 | Omiš
Olmissum
Futsal Dinamo
16. kolo 1. HMNL
14.03.2020. | 20:00:00 | Zagreb
Futsal Dinamo
AFC Universitas
17. kolo 1. HMNL
21.03.2020. | 20:00:00 | Split
Split
Futsal Dinamo
18. kolo 1. HMNL
28.03.2020. | 20:00:00 | Zagreb
Futsal Dinamo
Uspinjača Gimka
Prijateljska utakmica
18.01.2020. | 18:00:00 | Široki Brijeg, Dvorana Pecara
-
3
3
Hercegovina
Futsal Dinamo
Ljubić 17'
Marušić 18'
Mikulić 28'
25' Šulentić
39' Prgomet
40' Prgomet
11. kolo 1. HMNL
17.01.2020. | 18:00:00 | Dubrovnik
-
1
3
Square
Futsal Dinamo
Hrkač 40'
17' Šulentić
27' Prgomet
37' Herceg
10. kolo 1. HMNL
11.01.2020. | 18:00:00 | Zagreb, Dom sportova II
-
0
0
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
9. kolo 1. HMNL
14.12.2019. | 19:30:00 | Zagreb, SD Sutinska Vrela
-
1
0
Uspinjača Gimka
Futsal Dinamo
Gudasić 17'
8. kolo 1. HMNL
07.12.2019. | 20:00:00 | Zagreb, KC Dražen Petrović
-
5
4
Futsal Dinamo
Split
Mužar 7'
Kanjuh 13'
Grbić 23'
Gagulić 24'
Mužar 36'
6' Kirevski
8' Sučić
18' Kirevski
39' Sučić
7. kolo 1. HMNL
30.11.2019. | 18:30:00 | Split, ŠC Gripe
-
1
4
AFC Universitas
Futsal Dinamo
Mijić 22'
8' Čekol
23' Čekol
25' Šulentić
36' Prgomet
Četvrtfinale kupa Hrvatske
27.11.2019. | 19:30:00 | Omiš, ŠC Ribnjak
-
3
2
Olmissum
Futsal Dinamo
Jurić 1'
Pavić 7'
Perišić 33'
5' Prgomet
28' Prgomet
6. kolo 1. HMNL
24.11.2019. | 18:00:00 | Zagreb, ŠD Trešnjevka
-
1
2
Futsal Dinamo
Olmissum
Čekol 4'
7' Perišić
28' Kustura
Osmina finala kupa Hrvatske
15.11.2019. | 20:00:00 | Vijuš, Slavonski Brod
-
2
4
Brod 035
Futsal Dinamo
Bundavica 15'
Ćubel 38'
25' Ćubel (a.g.)
31' Kanjuh
37' Kanjuh
38' Šulentić
5. kolo 1. HMNL
10.11.2019. | 18:00:00 | Vrgorac, DS Davor Jović
-
5
5
Vrgorac
Futsal Dinamo
Suton 15'
Martinac 19'
Martinac 20'
Martinac 27'
Gašpar 36'
3' Prgomet
8' Čekol
10' Čekol
35' Čekol
39' Penava
4. kolo 1.HMNL
02.11.2019. | 20:00:00 | Zagreb, ŠD Trešnjevka
-
4
0
Futsal Dinamo
Crnica
Škugor 1' (a.g.)
Šulentić 38'
Čekol 39'
Čekol 40'
3. kolo 1.HMNL
12.10.2019. | 16:00:00 | Sesvete, Jelkovec
-
3
3
Alumnus Sesvete
Futsal Dinamo
Matan 1'
Markić 24'
Markić 28'
16' Čekol
23' Grubeša
33' Kanjuh
2. kolo 1.HMNL
04.10.2019. | 20:00:00 | Zagreb, Dvorana 2 Doma Sportova
-
3
4
Futsal Dinamo
Square
Čekol 9'
Kanjuh 15'
Kanjuh 18'
3' Grbić (a.g.)
11' Đuraš
34' Gašpar
38' Hrkač
1. kolo 1. HMNL
28.09.2019. | 19:00:00 | Makarska, ŠD Makarska
-
5
2
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
Lucas 6'
Osredkar 6'
Kazazić 31'
Bajrušović 39'
Bajrušović 40'
28' Grbić
40' Kanjuh
Prijateljsko-revijalna utakmica
07.09.2019. | 20:00:00 | Šalata
-
2
0
Futsal Dinamo
Milano
Prgomet 9'
Jakovljević 30'
1/2 finale 1.HMNL, druga utakmica
10.05.2019. | 20:00:00 | Kutija šibica
-
3
6
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
Grcić 18'
Penava 31'
Matošević 35'
7' Vuković
12' Lucas
14' Bajrušović
17' Musinov
21' Lucas
28' Eduardo
1/2 finale 1.HMNL, prva utakmica
03.05.2019. | 20:00:00 | Makarska
-
7
1
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
Andrijašević 11'
Lucas Vinicius 12'
Kazazić 14'
Eduardo 19'
Kazazić 27'
Lucas 32'
Sokol 40'
17' Čekol
1/4 finale 1.HMNL, treća utakmica (majstorica)
30.04.2019. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
5
4
Futsal Dinamo
Uspinjača Gimka
Gagulić 6'
Čekol 18'
Matošević 21'
Kanjuh 38'
Kanjuh 40'
7' Banek
13' Toth
22' Gudasić
28' Koturović
1/4 finale 1.HMNL, druga utakmica
27.04.2019. | 20:00:00 | Kutija šibica
-
2
4
Uspinjača Gimka
Futsal Dinamo
Banek 13'
Mataja 17'
5' Gagulić
9' Penava
13' Čekol
40' Čekol
1/4 finale 1.HMNL, prva utakmica
18.04.2019. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
1
2
Futsal Dinamo
Uspinjača Gimka
Matošević 40'
7' Mataja
8' Toth
22. kolo 1.HMNL, 2018/19
14.04.2019. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
3
3
Futsal Dinamo
AFC Universitas
Penava 2'
Gagulić 10'
Kanjuh 28'
18' Štimac
36' Tustonjić
40' Tustonjić
21. kolo 1.HMNL, 2018/19
05.04.2019. | 20:00:00 | Jelkovec
-
3
6
Alumnus Sesvete
Futsal Dinamo
Perković 11'
Matan I. 18'
Perković 23'
2' Penava
22' Matošević
33' Kanjuh
33' Čekol
36' Čekol
37' Kanjuh
20. kolo 1.HMNL, 2018/19
31.03.2019. | 16:00:00 | Kutija šibica
-
4
0
Futsal Dinamo
Jesenje
Matošević 5'
Kanjuh 11'
Penava 12'
Đulvat 15'
19. kolo 1.HMNL, 2018/19
22.03.2019. | 19:15:00 | Vrgorac
-
5
3
Vrgorac
Futsal Dinamo
Martinac 1'
Martinac 2'
Kraljević 17'
Kozarić 27'
Kraljević 32'
3' Matošević
5' Čekol
37' Čekol
18. kolo 1.HMNL, 2018/19
09.03.2019. | 18:00:00 | Dom sportova II
-
4
1
Futsal Dinamo
Square
Kanjuh 10'
Čekol 11'
Prgomet 13'
Matošević 19'
18' Perić
17. kolo 1.HMNL, 2018/19
01.03.2019. | 20:00:00 | Zrinjevac
-
3
4
Osijek Kelme
Futsal Dinamo
Mijić 3'
Šimašek 16'
Šimašek 39'
5' Pandurević (a.g.)
6' Čekol
13' Penava
28' Grcić
16. kolo 1.HMNL, 2018/19
22.02.2019. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
7
4
Futsal Dinamo
Split
Kanjuh 14'
Penava 14'
Penava 20'
Matošević 25'
Jurlina-ag 35'
Grcić 40'
Čekol 40'
18' Suton
21' Marić
29' Sekulić
30' Kosor
15. kolo 1.HMNL, 2018/19
16.02.2019. | 20:30:00 | Kutija šibica
-
2
1
Uspinjača Gimka
Futsal Dinamo
Toth 3'
Mataja 37'
34' Kanjuh
1/8 finala Hrvatskog kupa
13.02.2019. | 19:00:00 | Sutinska vrela
-
5
4
Uspinjača Gimka
Futsal Dinamo
Gudasić 14'
Koturović 21'
Banek 23'
Mataja 25'
Matković 34'
5' Mužar
8' Matošević
15' Čekol
25' Grcić
14. kolo 1.HMNL, 2018/19
08.02.2019. | 18:30:00 | Baldekin
-
0
5
Crnica
Futsal Dinamo
2' Penava
26' Kanjuh
30' Čekol
31' Matošević
31' Čekol
Prijateljska utakmica
02.02.2019. | 20:00:00 | Kotoriba
-
1
8
Klub 75 Kotoriba
Futsal Dinamo
Draguljić 23'
2' Dekanić
4' Gagulić
12' Rajh
17' Starčević
26' Penava
31' Starčević
33' Rajh
39' Tolić
13. kolo 1.HMNL, 2018/19
25.01.2019. | 20:00:00 | Kutija šibica
-
2
4
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
Čekol 18'
Kanjuh 32'
14' Babić
21' Bajrušović
22' Bajrušović
40' Osredkar
12. kolo 1.HMNL, 2018/19
18.01.2019. | 20:00:00 | Slavonski Brod
-
2
3
Brod 035
Futsal Dinamo
Čavar 4'
Bundavica 17'
1' Dekanić
3' Penava
15' Čekol
11. kolo 1.HMNL, 2018/19
14.12.2018. | 18:30:00 | Gripe, Split
-
1
1
AFC Universitas
Futsal Dinamo
Šuljić 26'
38' Grcić
10. kolo 1.HMNL 2018/19
08.12.2018. | 19:15:00 | SD Trešnjevka
-
5
2
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
Matošević 4'
Matošević 9'
Kanjuh 35'
Prgomet 37'
Penava 39'
8' Pajalić
30' Matan I.
9. kolo 1.HMNL 2018/19
30.11.2018. | 20:00:00 | SD Krapina
-
2
6
Jesenje
Futsal Dinamo
Grcić (a.g.) 15'
Rumbak 32'
4' Čekol
6' Šulentić
14' Čekol
15' Prgomet
31' Matošević
35' Penava
8. kolo 1.HMNL 2018/19
25.11.2018. | 18:30:00 | SD Trešnjevka
-
3
4
Futsal Dinamo
Vrgorac
Kanjuh 3'
Prgomet 6'
Dekanić 7'
8' Martinac
13' Martinac
35' Pernar
39' Martinac
7. kolo 1.HMNL 2018/19
16.11.2018. | 19:00:00 | Gospino polje, Dubrovnik
-
3
4
Square
Futsal Dinamo
Pele 5'
Rezo 15'
Micevski 29'
33' Kanjuh
33' Penava
37' Prgomet
40' Grcić
6. kolo 1.HMNL 2018/19
09.11.2018. | 18:30:00 | Dom sportova II
-
5
1
Futsal Dinamo
Osijek Kelme
Rajh 14'
Penava 22'
Grcić 24'
Kanjuh 29'
Rajh 35'
7' Bartoluci
5. kolo 1.HMNL 2018/19
02.11.2018. | 19:30:00 | SD Gripe, Split
-
2
2
Split
Futsal Dinamo
Jurlina 8'
Jurjević 24'
18' Grcić
34' Gagulić
4. kolo 1.HMNL 2018/19
26.10.2018. | 19:00:00 | Dom sprotova II
-
4
2
Futsal Dinamo
Uspinjača Gimka
Penava 22'
Prgomet 36'
Gagulić 38'
Čekol 40'
25' Duvančić
29' Mataja
3. kolo 1.HMNL 2018/19
19.10.2018. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
2
2
Futsal Dinamo
Crnica
Matošević 2'
Grcić 18'
10' Perić
19' Matošević (a.g.)
2. kolo 1.HMNL 2018/19
13.10.2018. | 20:00:00 | SD Makarska
-
4
1
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
Babić 6'
Babić 11'
Vinicius 13'
Babić 32'
34' Gagulić
1. kolo 1.HMNL 2018/19
05.10.2018. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
3
3
Futsal Dinamo
Brod 035
Čekol 13'
Šulentić 17'
Čekol 20'
3' Ruhek
14' Bundavica
18' Mirković
Humanitarno-prijateljska utakmica
17.09.2018. | 19:30:00 | Križevci
-
2
5
NK Radnik-Križevci
Futsal Dinamo
Rumenjak 7'
Tihelka 16'
11' Penava
18' Rajh
22' Matošević
31' Mužar
38' Čekol
Tradicionalna revijalna utakmica na Šalati
09.09.2018. | 19:00:00 | Šalata
-
4
3
Futsal Dinamo
Panathinaikos
Prgomet 7'
Šulentić 22'
Kanjuh 28'
Penava 39'
14' Gorgios
27' Lambaj
36' Paouris
Oproštaj od Oskara Kadrnke i Matije Capara
19.06.2018. | 18:00:00 | Šalata
-
5
3
Futsal Dinamo
Šibenik 1983
Oskar 18'
Oskar 18'
Oskar 18'
Oskar 18'
Oskar 18'
2' Capi
2' Capi
2' Capi
Treća utakmica polufinala prvenstva Hrvatske
29.05.2018. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
2
2
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
Đulvat 32'
Capar 40'
28' Kazazić
39' Musinov
Polufinale prvenstva Hrvatske, druga utakmica
25.05.2018. | 20:00:00 | SD Makarska
-
4
0
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
Eduardo 10'
Matošević (a.g.) 18'
Osredkar 38'
Bajrušović 38'
Polufinale prvenstva Hrvatske, prva utakmica
19.05.2018. | 19:30:00 | Kutija Šibica, SD Trešnjevka
-
3
1
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
Penava 9'
Prgomet 10'
Kanjuh 27'
20' Vuković
22. kolo 1.HMNL
27.04.2018. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
2
2
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
Rajh 4'
Kanjuh 32'
15' Kazazić
25' Sokol
21. kolo 1.HMNL
20.04.2018. | 20:00:00 | Zrinjevac , Osijek
-
0
2
Osijek Kelme
Futsal Dinamo
20' Penava
26' Čekol
20. kolo 1.HMNL
15.04.2018. | 17:00:00 | Dom sportova II
-
7
0
Futsal Dinamo
Uspinjača Gimka
Matošević 3'
Matošević 4'
Penava 12'
Čekol 13'
Matošević 13'
Šulentić 18'
Dekanić 36'
19. kolo 1.HMNL
08.04.2018. | 17:30:00 | Martinovka
-
1
9
Alumnus Sesvete
Futsal Dinamo
Matković 6'
4' Matošević
5' Penava
11' Matošević
14' Penava
14' Prgomet
15' Matošević
27' Ledinščak (a.g.)
37' Gagulić
38' Rajh
18. kolo 1.HMNL
02.04.2018. | 20:30:00 | Dom sportova II
-
7
3
Futsal Dinamo
Albona Potpićan 90
Čekol 2'
Matošević 10'
Grbeša 19'
Matošević 21'
Matošević 21'
Grbeša 32'
Penava 34'
18' P. Drndić
24' Živadinović
40' Kurolt
Polufinale kupa Hrvatske
24.03.2018. | 19:00:00 | Našice
-
1
5
Futsal Dinamo
Vrgorac
Matošević 20'
12' Matošević (a.g.)
19' Martinac
30' Suton
37' Martinac
40' Martinac
17. kolo 1.HMNL
16.03.2018. | 19:00:00 | Dubrovnik
-
4
4
Square
Futsal Dinamo
Rezo 7'
Konsuo 16'
Rezo 17'
Zarač 18'
16' Prgomet
22' Matošević
36' Prgomet
40' Prgomet
16. kolo 1.HMNL
11.03.2018. | 16:30:00 | Dom sportova II
-
3
1
Futsal Dinamo
Vrgorac
Matošević 23'
Matošević 31'
Matošević 40'
12' Horvat
15. kolo 1.HMNL
07.03.2018. | 19:00:00 | Slavonski brod
-
2
4
Brod 035
Futsal Dinamo
Bundavica 10'
MIlanović 37'
19' Penava
24' Grbeša
26' Kanjuh
32' Grbeša
14. kolo 1.HMNL
02.03.2018. | 19:00:00 | Baldekin, Šibenik
-
5
6
Crnica
Futsal Dinamo
Radić 5'
Mijat 13'
Škugor 22'
Pavić 32'
Perišić 40'
8' Mijat (a.g.)
16' Kanjuh
20' Grbeša
21' Penava
27' Matošević
30' Gagulić
1/4 finale kupa Hrvatske
27.02.2018. | 20:45:00 | Dom sportova II
-
9
1
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
Prgomet 8'
Gagučić 12'
Grbeša 16'
Grbeša 16'
Gagulić 17'
Matošević 22'
Penava 25'
Grbeša 39'
Matošević 39'
40' Matković
13. kolo 1.HMNL
24.02.2018. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
3
2
Futsal Dinamo
Nacional
Penava 7'
Prgomet 23'
Penava 25'
4' Matković
40' Matković
12. kolo 1.HMNL
16.02.2018. | 20:00:00 | Gripe II, Split
-
6
2
Split
Futsal Dinamo
Suton 4'
Novak 10'
Suton 22'
Perić 23'
Tešija 26'
Sekulić 29'
37' Kanjuh
40' Kanjuh
1/8 finala kupa Hrvatske
09.02.2018. | 20:00:00 | Murterski škoji
-
3
5
Murter
Futsal Dinamo
Popov 2'
Popov 13'
Popov 17'
2' Prgomet
19' Penava
27' Prgomet
36' Kanjuh
39' Prgomet
11. kolo 1.HMNL
15.12.2017. | 20:00:00 | SD Makarska
-
1
4
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
Kazazić 37'
29' Kanjuh
36' Kanjuh
37' Matošević
39' Capar
10. kolo 1.HMNL
08.12.2017. | 20:45:00 | Dom sportova II
-
5
1
Futsal Dinamo
Osijek Kelme
Čekol 9'
Grbeša 13'
Kanjuh 28'
Capar 32'
Kanjuh 37'
36' Capar (a.g.)
9. kolo 1.HMNL
02.12.2017. | 20:30:00 | SD Lučko
-
0
6
Uspinjača Gimka
Futsal Dinamo
2' Matošević
16' Đulvat
30' Grbeša
31' Čekol
34' Čekol
35' Dekanić
8. kolo 1.HMNL
25.11.2017. | 20:15:00 | SD Trešnjevka, Zagreb
-
6
1
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
Prgomet 7'
Kanjuh 9'
Kanjuh 13'
Matošević 36'
Grbeša 38'
Čekol 39'
3' Ledinščak
7. kolo 1.HMNL
17.11.2017. | 19:30:00 | Labin
-
4
13
Albona Potpićan 90
Futsal Dinamo
Jašarević 7'
Hoxha 12'
Mehić 18'
Mehić 19'
3' Grbeša
8' Herceg
14' Prgomet
14' Prgomet
15' Prgomet
16' Grbeša
18' Kanjuh
20' Kanjuh
21' Kanjuh
25' Čekol
26' Kanjuh
32' Čekol
34' Čekol
6. kolo 1.HMNL
11.11.2017. | 20:15:00 | SD Trešnjevka, Zagreb
-
7
2
Futsal Dinamo
Square
Kanjuh 8'
Grbeša 8'
Rajh 13'
Capar 28'
Herceg 32'
Kanjuh 34'
Capar 40'
29' Cvjetković
33' Rezo
5. kolo 1.HMNL
07.11.2017. | 19:00:00 | Dom športova, Vrgorac
-
1
2
Vrgorac
Futsal Dinamo
Martinac 8'
31' Čekol
32' Prgomet
4. kolo 1. HMNL 2017./18.
03.11.2017. | 20:15:00 | Dom sportova II
-
5
2
Futsal Dinamo
Brod 035
Grbeša 8'
Prgomet 9'
Čekol 20'
Čekol 26'
Prgomet 27'
13' Bundavica
29' Barišić
2. kolo 1. HMNL 2017./18.
30.10.2017. | 18:40:00 | Sutinska vrela
-
3
4
Nacional
Futsal Dinamo
Kogikoski 4'
Gomes 5'
Kogikoski 37'
9' Kanjuh
17' Prgomet
31' Grbeša
40' Grbeša
3. kolo 1. HMNL 2017./18.
27.10.2017. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
6
1
Futsal Dinamo
Crnica
Grbeša 12'
Šulentić 15'
Grbeša 20'
Grbeša 22'
Grbeša 23'
Kanjuh 39'
5' Mijat
1. kolo 1. HMNL 2017./18.
07.10.2017. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
2
4
Futsal Dinamo
Split
Grbeša 7'
Prgomet 27'
11' Fideršek
17' Grcić
35' Đuraš
40' Ćorluka
3. utakmica polufinala Prvenstva Hrvatske
31.05.2017. | 19:30:00 | SD Gripe
-
3
0
Split
Futsal Dinamo
Ćorluka 6'
Jesus 17'
Babić 31'
Polufinale prvenstva Hrvatske, 2. utakmica
28.05.2017. | 20:00:00 | Kutija Šibica
-
3
2
Futsal Dinamo
Split
Penava 34'
Horvat 36'
Čekol 45'
2' Suton
40' Suton
Polufinale prvenstva Hrvatske, 1. utakmica
21.05.2017. | 20:00:00 | Gripe, Split
-
4
2
Split
Futsal Dinamo
Koturović 5'
Koturović 20'
Ćorluka 29'
Ćorluka 40'
19' Capar
24' Reed
Četvrtfinale prvenstva Hrvatske, 2. utakmica
12.05.2017. | 20:00:00 | Gospino polje, Dubrovnik
-
1
3
Square
Futsal Dinamo
Kuraja 16'
15' Kanjuh
20' Horvat
32' Horvat
Četvrtfinale prvenstva Hrvatske, 1. utakmica
05.05.2017. | 19:40:00 | Dom sportova II
-
3
1
Futsal Dinamo
Square
Penava 9'
Čekol 12'
Kanjuh 39'
4' Micevski
22. kolo I HMNL
28.04.2017. | 20:00:00 | SD Sutinska vrela
-
8
3
Futsal Dinamo
Potpićan 98 AD Tokić
Gagulić 7'
Gagulić 10'
Franja 12'
Matošević 13'
Gagulić 18'
Matošević 21'
Maloševac 36'
Gašparinčić 37'
12' Hoxha
20' Hoxha
31' Bojkić
21. kolo I HMNL
21.04.2017. | 20:00:00 | Dom sportova II, Zagreb
-
5
0
Nacional
Futsal Dinamo
Rajčević 10'
Čujec 11'
Mordej 29'
Čujec 32'
Postružin 36'
20. kolo I HMNL
18.04.2017. | 20:00:00 | Dom sportova II, Zagreb
-
8
4
Futsal Dinamo
Brod 035
Penava 2'
Penava 3'
Horvat 5'
Grbeša 17'
Grbeša 18'
Horvat 24'
Grbeša 31'
Capar 39'
19' Milanović
23' Petrović
32' Kajfeš
37' Milanović
19. kolo I HMNL
21.03.2017. | 18:00:00 | SD Gripe
-
3
4
Split
Futsal Dinamo
Suton 19'
Marić 21'
Suton 35'
14' Horvat
23' Penava
26' Ziberi
32' Penava
18. kolo I HMNL
17.03.2017. | 18:00:00 | SD Zrinjevac, Osijek
-
2
4
Osijek Kelme
Futsal Dinamo
Ćurković 11'
Dakić 16'
3' Matošević
22' Penava
25' Kanjuh
39' Horvat
I HMNL, 17. kolo
05.03.2017. | 18:30:00 | Dom sportova II
-
6
0
Futsal Dinamo
Vrgorac
Kanjuh 8'
Matošević 16'
Penava 24'
Horvat 26'
Penava 28'
Ziberi 34'
I HMNL 16. kolo
24.02.2017. | 19:00:00 | Gosipino polje, Dubrovnik
-
4
5
Square
Futsal Dinamo
Bačić 4'
Micevski 18'
Đuraš 27'
Đuraš 34'
28' Kanjuh
31' Ziberi
33' Horvat
35' Penava
36' Horvat
I HMNL 15. kolo
17.02.2017. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
8
3
Futsal Dinamo
Uspinjača Gimka
Capar 2'
Penava 8'
Matošević 9'
Matošević 17'
Matošević 31'
Grbeša 31'
Grbeša 32'
Horvat 38'
1' Banek
5' Obšivač
6' Obšivač
I HMNL 13. kolo
10.02.2017. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
5
0
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
Kanjuh 1'
Čekol 5'
Grbeša 8'
Grbeša 33'
Matošević 39'
I HMNL 12. kolo
03.02.2017. | 18:00:00 | SD Makarska
-
7
5
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
Bajrušović 14'
Osredkar 20'
Eduardo 25'
Bajrušović 29'
Musinov 35'
Kazazić 35'
Osredkar 39'
10' Grbeša
17' Ziberi
23' Penava
31' Grbeša
39' Kanjuh
Osmina finala Hrvatskog kupa
20.01.2017. | 18:00:00 | SD Lovre Monti, Knin
-
1
8
Kijevo Knin
Futsal Dinamo
Šućur 33'
2' Penava
14' Matošević
14' Kanjuh
23' Kanjuh
26' Čekol
29' Reed
32' Penava
39' Penava
Osmina finala Hrvatskog kupa
14.01.2017. | 16:00:00 | Kutija Šibica
-
6
3
Futsal Dinamo
Kijevo Knin
Penava 4'
Penava 19'
Kanjuh 25'
Čekol 26'
Horvat 36'
Čekol 38'
4' Palavra
28' Djak-Božić
34' Knežević
Finale Kupa regije Sjever
23.12.2016. | 20:00:00 | SD Mladost Karlovac
-
2
0
Futsal Dinamo
Jesenje
Penava 12'
Capar 22'
I HMNL 11. kolo
13.12.2016. | 20:00:00 | Labin
-
1
4
Potpićan 98 AD Tokić
Futsal Dinamo
Drndić 16'
3' Herceg
3' Matošević
13' Horvat
37' Čekol
I HMNL 10. kolo
02.12.2016. | 19:00:00 | SD Dom sportova II
-
2
4
Futsal Dinamo
Nacional
Grbeša 14'
Matošević 28'
8' Perić
20' Čujec
25' Perić
28' Rafael
1/2 finale Kupa regije Sjever
30.11.2016. | 20:30:00 | SD Pisarovina
-
2
6
Alumnus Sesvete
Futsal Dinamo
Pintar 3'
Majić 38'
11' Ziberi
17' Penava
27' Kanjuh
36' Capar
37' Capar
39' Horvat
Humanitarna utakmica za obnovu vukovarskog vodotornja
27.11.2016. | 20:30:00 | Borovo Naselje
-
8
0
Futsal Dinamo
Aurelia Futsal
Horvat 6'
Ziberi 8'
Ziberi 23'
Šulentić 27'
Reed 28'
Grbeša 29'
Grbeša 31'
Penava 40'
I HMNL 9. kolo
25.11.2016. | 20:00:00 | SD Brod
-
3
6
Brod 035
Futsal Dinamo
Bundavica 9'
Bundavica 19'
Petrović 35'
1' Matošević
4' Matošević
6' Ziberi
14' Grbeša
19' Grbeša
32' Horvat
1/4 finale Kupa regije Sjever
23.11.2016. | 21:00:00 | SD Martinovka
-
10
0
Futsal Dinamo
Novi Marof
Matošević 1'
Penava 3'
Horvat 10'
Ziberi 10'
Čekol 14'
Horvat 18'
Horvat 24'
Kanjuh 25'
Gagulić 31'
Čekol 36'
I HMNL 8. kolo
20.11.2016. | 19:00:00 | SD Trešnjevka
-
2
3
Futsal Dinamo
Split
Grbeša 8'
Kanjuh 36'
7' Cruz
21' Cruz
28' Babić
I HMNL 7. kolo
11.11.2016. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
3
2
Futsal Dinamo
Osijek Kelme
Grbeša 8'
Ziberi 10'
Reed 22'
8' Ćurković
9' Mijić
I HMNL 6. kolo
06.11.2016. | 18:00:00 | Dom sportova (Vrgorac)
-
1
2
Vrgorac
Futsal Dinamo
Martinac 7'
30' Penava
35' Penava
I HMNL 5. kolo
28.10.2016. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
7
6
Futsal Dinamo
Square
Grbeša 5'
Grbeša 5'
Grbeša 20'
Horvat 27'
Bevanda (a.g.) 28'
Grbeša 39'
Kanjuh 40'
14' Đuraš
15' Rezo
21' Cvjetković
30' Ivanković
37' Micevski
40' Micevski
I HMNL 4. kolo
22.10.2016. | 20:30:00 | SD Sutinska vrela
-
2
3
Uspinjača Gimka
Futsal Dinamo
Čirjak 22'
Petrović 32'
16' Čekol
26' Penava
30' Čekol
I HMNL 3. kolo
16.10.2016. | 19:30:00 | Dom sportova II
-
5
2
Futsal Dinamo
Solin
Ziberi 2'
Penava 14'
Penava 22'
Reed 34'
Grbeša 37'
17' Kardum
36' Andrijašević
I HMNL 2. kolo
08.10.2016. | 18:00:00 | SD Martinovka
-
4
8
Alumnus Sesvete
Futsal Dinamo
Davidović 10'
Pajalić 24'
Pajalić 32'
Matan 35'
2' Penava
7' Penava
10' Capar
14' Đulvat
15' Ziberi
19' Grbeša
34' Ziberi
40' Penava
I HMNL 1. kolo
01.10.2016. | 20:15:00 | Dom sportova II
-
1
1
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
Šulentić 5'
24' Musinov
Tradicionalna revijalna utakmica na Šalati
09.09.2016. | 18:00:00 | Šalata
-
5
5
Futsal Dinamo
Doukas
Penava 8'
Penava 14'
Ziberi 19'
Grbeša 29'
Grbeša 38'
6' Konstantinou
16' Karavidas
25' Ferreira
34' Petterson
35' Petterson
Doigravanje za prvaka Hrvatske (polufinale)
22.05.2016. | 18:00:00 | SD Martinovka
-
1
2
Futsal Dinamo
Split
Perković 30'
14' Perišić
17' Bajrušović
Doigravanje za prvaka Hrvatske
13.05.2016. | 20:30:00 | SC Gripe
-
7
6
Split
Futsal Dinamo
Davi 23'
Jelovčić 26'
Jelovčić 27'
Jelovčić 31'
Genario 43'
Davi 43'
Neto 46'
10' Horvat
18' Perković
31' Kanjuh
39' Ziberi
42' Penava
45' Perković
I HMNL 22. kolo
06.05.2016. | 20:00:00 | SD Martinovka
-
2
6
Alumnus Sesvete
Futsal Dinamo
Kubović 26'
Matan 35'
4' Penava
15' Kanjuh
27' Majić
38' Penava
40' Majić
40' Penava
I HMNL 21. kolo
29.04.2016. | 20:00:00 | Dom Sportova II
-
2
4
Futsal Dinamo
Split
Kanjuh 24'
Čekol 30'
4' Bajrušović
19' Bajrušović
31' Perišić
35' Bajrušović
1/4 finale Hrvatskog malonogometnog kupa
22.04.2016. | 21:00:00 | ŠD Sutinska vrela
-
6
4
Split
Futsal Dinamo
Suton 6'
Škorić (a.g.) 6'
Neto 9'
Grcić 10'
Grcić 29'
Bajrušović 34'
16' Capar
17' Penava
22' Perković
29' Penava
I HMNL 20. kolo
17.04.2016. | 19:30:00 | GSD Makarska
-
1
7
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
Buzov 34'
5' Ziberi
14' Penava
17' Čekol
29' Pezelj
33' Capar
33' Capar
40' Kanjuh
I HMNL 19. kolo
09.04.2016. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
3
2
Futsal Dinamo
Uspinjača Gimka
Perković 6'
Kanjuh 28'
Kanjuh 38'
12' Postružin
32' Čirjak
I HMNL 18. kolo
03.04.2016. | 21:00:00 | SD Gospino polje
-
8
4
Square
Futsal Dinamo
Duvančić 7'
Bevanda 9'
Bevanda 12'
Đuraš 12'
Cvjetković 22'
Duvančić 34'
Cvjetković 34'
Bevanda 35'
22' Pezelj
29' Pezelj
30' Ziberi
37' Kubašek
I HMNL 17. kolo
30.03.2016. | 20:30:00 | Dom sportova II
-
0
2
Futsal Dinamo
Nacional
10' Novak
19' Čujec
I HMNL 16. kolo
18.03.2016. | 20:00:00 | SD Bilankuša
-
3
5
Solin
Futsal Dinamo
Andrijašević 30'
Andrijašević 30'
Bogdanović 39'
7' Ziberi
16' Ziberi
26' Majić
39' Capar
40' Ziberi
I HMNL 15. kolo
12.03.2016. | 17:00:00 | SD Kutija šibica
-
4
2
Futsal Dinamo
Vrgorac
Ziberi 1'
Horvat 33'
Pezelj 37'
Ziberi 38'
9' Znaor
39' Vuković
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
08.03.2016. | 20:00:00 | SD Gospino polje
-
2
1
Square
Futsal Dinamo
Tikvica 39'
Šamija 40'
36' Cvjetković (a.g.)
I HMNL 14. kolo
05.03.2016. | 20:00:00 | SD Mocire, Zadar
-
3
7
Murter
Futsal Dinamo
Jezdžić 16'
Kresović 19'
Jezdžić 28'
9' Ziberi
14' Kanjuh
20' Kanjuh
23' Ziberi
31' Pezelj
32' Kanjuh
36' Đulvat
I HMNL 13. kolo
27.02.2016. | 20:00:00 | SD Martinovka
-
4
2
Futsal Dinamo
Osijek Kelme
Penava 15'
Pezelj 18'
Penava 30'
Perković 30'
27' Pandurević
40' Jurić
I HMNL 12. kolo
19.02.2016. | 20:30:00 | SD Mate Blažine
-
1
7
Potpićan 98 AD Tokić
Futsal Dinamo
Bojkić 2'
6' Kanjuh
12' Pezelj
16' Horvat
27' Penava
31' Bojkić (a.g.)
40' Capar
40' Ziberi
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
17.02.2016. | 19:30:00 | ŠD Sutinska vrela
-
3
0
Futsal Dinamo
Square
Penava 7'
Perković 10'
Penava 25'
Finale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
18.12.2015. | 20:45:00 | SD Mladost
-
5
2
Futsal Dinamo
Rugvica
Horvat 12'
Kanjuh 17'
Majić 22'
Ziberi 34'
Đulvat 40'
34' Kuninec
39' Jurić
Polufinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
08.12.2015. | 19:30:00 | Novi Marof
-
1
4
Novi Marof
Futsal Dinamo
Harmicar 23'
11' Toth
17' Pezelj
37' Kanjuh
39' Kanjuh
Četvrtfinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
29.11.2015. | 20:00:00 | SD Martinovka
-
3
1
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
Ziberi 4'
Pezelj 22'
Perković 30'
39' I. Matan
I HMNL 11. kolo
22.11.2015. | 20:00:00 | SD Dubrava
-
4
3
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
Đulvat 26'
Kanjuh 28'
Kanjuh 32'
Penava 39'
14' Markić
28' Ledinščak
40' Pintar
Prijateljska utakmica
18.11.2015. | 19:30:00 | Vinkovci
-
0
8
Aurelia Futsal
Futsal Dinamo
2' Kanjuh
7' Ziberi
8' Penava
19' Ziberi
22' Ziberi
28' Franja
31' Ziberi
35' Vlahović
I HMNL 10. kolo
14.11.2015. | 20:00:00 | SC Gripe
-
7
2
Split
Futsal Dinamo
Pavić 1'
Jelovčić 6'
Jelovčić 18'
Genario 30'
Jelovčić 32'
Genario 32'
Jakovljević 33'
27' Kanjuh
37' Đulvat
I HMNL 9. kolo
07.11.2015. | 19:00:00 | ŠD Sutinska vrela
-
2
0
Futsal Dinamo
Novo Vrijeme
Kanjuh 32'
Kanjuh 40'
I HMNL 8. kolo
04.11.2015. | 20:30:00 | Fusio
-
1
1
Uspinjača Gimka
Futsal Dinamo
Starčević 10'
20' Toth
I HMNL 7. kolo
31.10.2015. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
4
1
Futsal Dinamo
Square
Đulvat 2'
Capar 30'
Kanjuh 34'
Kanjuh 39'
30' Cvjetković
I HMNL 6. kolo
24.10.2015. | 19:30:00 | Fusio
-
4
0
Nacional
Futsal Dinamo
Kocić 6'
Grbeša 9'
Kocić 27'
Novak 27'
I HMNL 5.kolo
17.10.2015. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
7
1
Futsal Dinamo
Solin
Capar 3'
Penava 12'
Horvat 26'
Kanjuh 27'
Penava 33'
Ziberi 35'
Horvat 39'
3' Ćorluka
I HMNL 4. kolo
11.10.2015. | 18:30:00 | SD Dom športova
-
2
1
Vrgorac
Futsal Dinamo
Stanković 17'
Znaor 28'
33' Pezelj
I HMNL 3. kolo
04.10.2015. | 18:00:00 | Dom sportova II
-
6
1
Futsal Dinamo
Murter
Toth 1'
Čekol 1'
Capar 19'
Toth 22'
Horvat 28'
Toth 30'
24' Klarin
Humanitarna utakmica
26.09.2015. | 19:30:00 | ŠD Ratanska Vas
-
4
2
KMN Dobovec
Futsal Dinamo
Vrabel 15'
Marot 20'
Repinec 31'
Kroflič 39'
30' Đulvat
37' Grgić
I HMNL 2. kolo
25.09.2015. | 20:00:00 | ŠD Zrinjevac
-
3
2
Osijek Kelme
Futsal Dinamo
Kajfeš 20'
Horvat 30'
Čurković 38'
14' Đulvat
26' Mladina (a.g.)
I HMNL 1. kolo
18.09.2015. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
9
0
Futsal Dinamo
Potpićan 98 AD Tokić
Ziberi 3'
Ziberi 9'
Penava 10'
Ziberi 11'
Horvat 12'
Đulvat 13'
Đulvat 20'
Pezelj 22'
Capar 25'
Doigravanje za prvu ligu 6. kolo
07.06.2015. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
4
2
Futsal Dinamo
Potpićan 98 AD Tokić
Pezelj 19'
Đulvat 20'
Perković 39'
Capar 40'
21' Lukačić
32' Jasprica
Doigravanje za prvu ligu 5. kolo
03.06.2015. | 20:00:00 | Vinkovci
-
2
3
Aurelia Futsal
Futsal Dinamo
Kujundžija 25'
Grbanović 29'
6' Majić
10' Franja
16' Pezelj
Doigravanje za prvu ligu 4. kolo
31.05.2015. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
5
1
Futsal Dinamo
Crnica
Capar 4'
Majić 22'
Pezelj 23'
Perković 35'
Škorić 36'
33' Đulvat O.G.
Doigravanje za prvu ligu 3. kolo
24.05.2015. | 20:30:00 | Labin
-
2
3
Potpićan 98 AD Tokić
Futsal Dinamo
Lalić 5'
Jasprica 19'
3' Franja
17' Perković
34' Perković
Doigravanje za prvu ligu 2. kolo
19.05.2015. | 20:00:00 | Dom sportova II
-
5
0
Futsal Dinamo
Aurelia Futsal
Perković 4'
Perković 14'
Purgar 21'
Franja 24'
Grgić 32'
Doigravanje za prvu ligu 1. kolo
17.05.2015. | 20:00:00 | S.D. Baldekin
-
2
7
Crnica
Futsal Dinamo
Bugarija 6'
Vuković 28'
14' Purgar
16' Majić
17' Franja
19' Purgar
20' Capar
33' Grgić
37' Škorić
II. HMNL Sjever
26.04.2015. | 18:00:00 | Dom sportova II
-
4
0
Futsal Dinamo
Rugvica
Franja 10'
Franja 20'
Franja 21'
Majić 28'
II. HMNL Sjever
20.04.2015. | 20:30:00 | Fusio
-
8
6
Agram Extreme
Futsal Dinamo
Ježić 11'
Toth 12'
Starčević 15'
Zeko 17'
Ježić 32'
Starčević 34'
Toth 39'
Starčević 40'
4' Franja
22' Đulvat
23' Franja
25' Franja
29' Stipić
32' Franja
II. HMNL Sjever
11.04.2015. | 19:30:00 | Dom sportova II
-
5
1
Futsal Dinamo
Zagreb 92
Stipić 22'
Pezelj 29'
Pezelj 32'
Perković 38'
Pavlović 39'
5' Garibović
II. HMNL Sjever
09.04.2015. | 21:00:00 | Petrinja
-
1
2
Petrinjčica
Futsal Dinamo
Lovrenčić 8'
4' Perković
15' Capar
Humanitarna
29.03.2015. | 19:00:00 | SD Kutina
-
5
6
Kutina
Futsal Dinamo
H. Gelo 22'
D. Gelo 23'
Radić 26'
Sertić 34'
H. Gelo 39'
10' Đulvat
11' Majić
25' Čošić
27' Majić
28' Grgić
36' Čošić
II. HMNL Sjever
13.03.2015. | 21:00:00 | ŠD Sutinska Vrela
-
6
0
Futsal Dinamo
Kozakiv
Đulvat 3'
Capar 15'
Capar 18'
Perković 23'
Grgić 30'
Franja 33'
II. HMNL Sjever
06.03.2015. | 21:00:00 | ŠD Sutinska Vrela
-
11
1
Futsal Dinamo
Siscia
Franja 4'
Franja 5'
Purgar 6'
Capar 11'
Đulvat 12'
Pavlović 17'
Đulvat 19'
Pavlović 20'
Stipić 25'
Ilić 29'
Ilić 31'
32' Bobinac
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
24.02.2015. | 20:30:00 | Fusio
-
5
3
Nacional
Futsal Dinamo
Kocić 2'
Grbeša 13'
Surudžić 33'
Grbeša 38'
Novak 39'
15' Pezelj
19' Pezelj
23' Šokota
Prijateljska utakmica
18.02.2015. | 21:00:00 | ŠD Sutinska vrela
-
3
5
Futsal Dinamo
Dobovec
Šokota 3'
Perković 36'
Pezelj 40'
29' Repinc
30' Kugler
31' Mordej
33' Vojsk
39' Marot
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
28.01.2015. | 20:00:00 | KC Dražen Petrović
-
2
8
Futsal Dinamo
Nacional
Stipić 25'
Franja 33'
3' Kocić
11' Novak
15' Grbeša
19' Kocić
22' Kocić
25' Kubović
32' Grbeša
37' Kocić
Humanitarna
29.12.2014. | 21:00:00 | KC Dražen Petrović
-
4
6
Futsal Dinamo
Nordic Stars
Franja 10'
Grgić 20'
Zorić 27'
Šokota 31'
9' Čistjakovs
11' Mostrios
18' Avanesovs
24' Kytola
36' J. Kytola
39' Savolainen
Finale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
08.12.2014. | 20:00:00 | KC Dražen Petrović
-
4
3
Futsal Dinamo
Alumnus Sesvete
Pezelj 19'
Grgić 35'
Stipić 39'
Purgar 40'
14' Grbeša
16' Penava
27' Grbeša
Polufinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
05.12.2014. | 21:00:00 | ŠD Sutinska vrela
-
8
2
Futsal Dinamo
Rugvica
Šokota 3'
Grgić 7'
Pezelj 18'
Stipić 19'
Šokota 19'
Grgić 21'
Pezelj 24'
Šokota 29'
23' Jurić
35' Stanić
II. HMNL Sjever
01.12.2014. | 21:00:00 | KC Dražen Petrović
-
5
0
Futsal Dinamo
Patriot
Pavlović 17'
Zorić 19'
Pavlović 36'
Franja 36'
Pezelj 39'
Četvrtfinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
26.11.2014. | 19:00:00 | ŠD Sutinska vrela
-
3
1
Futsal Dinamo
Kozakiv
Stipić 2'
Pezelj 22'
Jelušić 32'
21' Buzadžić
II. HMNL Sjever
21.11.2014. | 20:30:00 | Jalšovec Nartski
-
3
7
Rugvica
Futsal Dinamo
Majić 6'
Rašić 13'
Duvnjak 34'
5' Stipić
6' Šokota
10' Pavlović
18' Pavlović
23' Grgić
37' Pezelj
39' Huzjak
Prijateljska
18.11.2014. | 17:23:00 | SD Borovo
-
1
2
Aurelia Futsal
Futsal Dinamo
Zovko 13'
9' Pezelj
28' Grahovac
II. HMNL Sjever
14.11.2014. | 19:15:00 | ŠD Sutinska Vrela
-
4
3
Futsal Dinamo
Agram Extreme
Pezelj 8'
Šokota 17'
Grgić 26'
Pezelj 33'
26' Stojanović
31' Bačić
39' Javornik
Osmina finala Kupa Hrvatske (regija Sjever)
10.11.2014. | 20:00:00 | Novi Marof
-
2
7
Novi Marof
Futsal Dinamo
Sokser 15'
Krasniqi 27'
2' Đulvat
9' Šokota
22' Šokota
29' Šokota
31' Pezelj
38' Stipić
39' Purgar
II. HMNL Sjever
09.11.2014. | 20:40:00 | ŠD Sutinska vrela
-
0
4
Zagreb 92
Futsal Dinamo
7' Šokota
23' Pezelj
31' Franja
39' Đulvat
II. HMNL Sjever
24.10.2014. | 20:15:00 | ŠD Sutinska vrela
-
8
3
Futsal Dinamo
Petrinjčica
Franja 2'
Grgić 5'
Purgar 7'
Purgar 14'
Grgić 22'
Pavlović 24'
Franja 36'
Pavlović 38'
5' Lovreković
13' Đukić
21' Marjanović
II. HMNL Sjever
18.10.2014. | 19:00:00 | ŠD Sutinska vrela
-
2
2
Kozakiv
Futsal Dinamo
Benko 14'
Benko 33'
7' Šokota
24' Šokota
II. HMNL Sjever
12.10.2014. | 19:00:00 | Dom sportova II
-
6
1
Futsal Dinamo
Siscia
Pavlović 4'
Pezelj 14'
Šokota 19'
Pezelj 24'
Novačić 29'
Purgar 36'
38' Toljan
Prijateljska utakmica
28.09.2014. | 19:00:00 | ŠD Sutinska vrela
-
2
2
Futsal Dinamo
Potpićan 98 AD Tokić
Pavlović 7'
Stipić 37'
13' Pećar
30' Kapun