Brončani iz Barcelone na prijemu kod gradonačelnika

  Brončani igrači Futsal Dinama jučer su u Gradskoj upravi primljeni kod zagrebačkog gradonačelnika nakon velikog uspjeha u Barceloni. Gradonačelnik i njegovi suradnici čestitali su nam na uspjehu kojeg je naš klub ostvario na Svjetskom klupskom prvenstvu, osvojivši treće mjesto [...]

Kadeti obranili Masters u Splitu

Drugi ovosezonski turnir u seriji Croatia Futsal Masters U-17, nazvan Tommy Futsal Cup 2017, pripao je našim kadetima. Do titule u Splitu naši su mladići došli s pet čistih pobjeda, tri u grupi, te po jednu u polufinalu i finalu. [...]