Početak rujna donosi nam tradicionalni Trofej Dinamo Črnomerec, turnir posvećen našem Čulji. Sedmo izdanje MMNT Mate Čuljak na rasporedu je u petak, 5. rujna, a riječ je o pozivnom turniru za klince te za veterane. Mjesto radnje je svima poznato, a radi se naravno o terenima OŠ Ivana Cankara (Prešernova BB).
Već treću godinu, popularni događaj na Cankarici sadrži samo dva turnira i to pozivna. Oni su rezervirani za klince i veterane koji su ujedno i bili prijatelji našeg Čulje i ekipa koja je igrala s njim.
„Sedmi Memorijal za našeg Čulju i prilika da ga se svi zajedno ponovno prisjetimo, odigramo i podružimo u njegovu čast… Pozivam sve koji su ga poznavali, a i one koji su o njemu samo slušali, da dođu na Cankaricu i možda čuju još koju novu priču o našem Čulji…“, kratak je bio Matija Đulvat, trener seniorske momčadi Futsal Dinama te jedan od organizatora turnira.
Popis ekipa i raspored utakmica donosimo uskoro, a sve obavijesti možete pratiti na Facebook ili Instagram stranici Trofej Dinamo.
Vidimo se na Cankarici!
Budi uz svoj Futsal Dinamo
- Počinje članski tjedan Futsal Dinama: Uključi se!
- Kupi ulaznice za “Šalatu”: Futsal Dinamo – Riga Futsal
- Postani i ti Plavi prijatelj kluba. Saznaj kako se pridružiti kampanji za samoodrživi klub.
- Daj krila Leptirićima i osvoji medalje s Fujijem – tvoja donacija mijenja živote. Doniraj!
- Posjeti naš webshop, opremi se i s ponosom predstavljaj naš klub gdjegod išao.